Źródło Marii

Data 2012-06-24
Dystans 38.3 km23.8 mi
Czas 3h:17m
Zdjęcia 25

Mapa Eksploruj

Zdjęcia

Wykres (Kółko myszy powiększa)

Historia

Sobotnia wycieczka przed siebie.

Miałem czas do 16-tej, jakieś 3 i pół godziny. Początek standardowo do Matarni. Potem chciałem wcelować w drogę z Klukowa do Owczarni. Droga która była na mapie papierowej i w gps-ie, ale mimo tego nie udało mi się w nią trafić. Pobudowali domów i chyba musiałbym się przebijać przez czyjeś podwórko. Pojechałem więc wzdłuż obwodnicy do Owczarni.

Potem dalej po "dalszej" stronie obwodnicy do Osowej. Pobłądziłem chwilę próbując uniknąć głównej drogi, a i tak w końcu musiałem zawrócić i jednak pojechać główną. Małe zakupy w biedronce bo trochę zgłodniałem. Przejechałem na drugą stronę obwodnicy, zjechałem kawałek Spacerową i skręciłem na Gołębiewo.

Z Gołębiewa na Źródło Marii szlakiem żółtym. Ciężko trafić. Gdyby nie szlak i gdybym nie jechał za kimś, to bym chyba nie dał rady.

Potem zaczął mi się kończyć czas, więc z powrotem do Gołębiewa, na dół do Sopotu i jakoś przez miasto w kierunku Zaspy. Niechcący trafiłem na deptak na Żabiance. Bardzo dawno tam nie byłem. To miejsce chyba nic się nie zmieniło od czasu jak je zbudowali.

Trochę czasu mi zostało więc się pokręciłem jeszcze chwilę po Przymorzu i pojechałem na Zaspę.

Komentarze